Odbiór mieszkania

Odbióry budowlane wykonujemy w oparciu o Polskie Normy:

 • PN - 70/B-10101 Roboty tynkowe. Tynki zwykłe. Wymagania i badania przy odbiorze.
 • PN - 72/B-10122 Roboty okładzinowe. Suche tynki. Wymagania i badania przy odbiorze.
 • PN - 53/B-10145 Podkład pod posadzki. Posadzki z płytek kamionkowych, lastrykowych i klinkierowych.
 • PN - 76/8841-22 Podkład pod posadzki. Posadzki z parkietu i paneli podłogowych.
 • PN - 75/B-10121 Okładziny z płytek ściennych ceramicznych szkliwionych. Wymagania i badania przy odbiorze.
 • PN - EN/1279-1:2005(U) Szkło w budownictwie. Szyby zespolone izolacyjne.
 • PN - 88/B-10085 Stolarka budowlana. Okna i drzwi. Wymagania i badania.

Podczas odbioru technicznego sprawdzimy:

 • zgodność zapisów umowy ze stanem faktycznym
 • wymiary pomieszczeń
 • instalację elektryczną
 • instalację wodno - kanalizacyjną
 • instalację CO i grzejniki
 • wentylację grawitacyjną oraz mechaniczną
 • instalację gazową
 • jakość wykonania tynków
 • jakość wykonania wymalowań
 • jakość wykonania posadzek
 • kąty pomiędzy ścianami oraz płaszczyzny tynków
 • jakość wykonania, spadki balkonów oraz uszczelnienia tarasów i garaży
 • garaż lub miejsce postojowe
 • komórkę lokatorską
 • drzwi, okna, parapety
 • liczniki, media

Projektowanie wnętrz - aranżacje wnętrz

Usługa remontowa +
nadzór Projektantki Wnętrz (bezpłatnie)

Kto organizuje PROMOCJĘ ?

Organizatorem PROMOCJI jest firma TERK Krzysztof Zygmunt świadcząca swoje profesjonalne usługi budowlane w Warszawie i okolicach. Jesteśmy znani na rynku pod nazwami handlowymi Remonty PRO - remonty-pro.pl (usługi remontowo-wykończeniowe) oraz Artystyczne Wnętrza - artystycznewnetrza.pl (usługi dekoracyjne).

Promocja trwa od 01.08.2011 do odwołania.

Na czym polega PROMOCJA ?

Każda osoba prywatna, firma lub instytucja zlecająca firmie TERK usługę wykończenia lub remontu wnętrz ma prawo bezpłatnie skorzystać z porad, projektów i nadzoru Projektantki Wnętrz - Teresy Zygmunt.

Tabela zamieszczona poniżej przedstawia ilości bezpłatnych godzin Projektantki Wnętrz, które przysługują każdemu klientowi. Ilość godzin zależna jest od wartości netto całego zlecenia.

Wartość zlecenia netto Ilość bezpłatnych godzin
2,5 - 4,9 tys. 1
5,0 - 9,9 tys. 3
10,0 - 19,9 tys. 7
20,0 i więcej tys. 7 + negocjacje

Autorski nadzór nad projektem

Realizacja każdego projektu objęta jest autorskim nadzorem Projektantki. Ilość godzin poświęconych na nadzór nie zmniejsza ilości bezpłatnych godzin przysługujących Klientowi.

To dodatkowy powód dlaczego warto skorzystać z naszej PROMOCJI.

Jakie usługi wchodzą w zakres PROMOCJI ?

PROMOCJĄ objęte są wszystkie usługi projektowe świadczone przez naszą firmę. W szczególności dotyczy to usług wymienionych poniżej.

 • profesjonalny dobór kolorów (sczytywanie kolorów specjalistycznym skanerem)
 • pomoc w doborze mebli, oświetlenia, zasłon i firan, płytek ściennych i podłogowych, parkietów i paneli oraz innych dowolnych elementów wyposażenia wnętrz
 • wizualizacje 3D - uproszczone
 • wizualizacje 3D z renderingiem (fotorealistyczne projekty zdjęć)
 • aranżacje architektoniczne wnętrz (przesunięcia lub wyburzenia ścian, projekty ozdobnych zabudów)
 • projekty techniczne i aranżacyjne (koncepcyjne) łazienek, kuchni, sypialni, itp.
 • projekty funkcjonalne wnętrz np. rozmieszczenie gniazd prądowych, rozmieszczenie oświetlenia i miejsc łączników, wyznaczenie ciągów komunikacyjnych i ergonomii pomieszczeń
 • pomoc w organizacji prac remontowych (logistyka)
 • wyjazdy do sklepów na oględziny i wybór elementów wyposażenia wnętrz

W sytuacji, kiedy ilość bezpłatnych godzin jest za mała do wykonania wszystkich usług projektowych, które chciałby zamówić klient, dodatkowe godziny można dokupić. PROMOCYJNY koszt każdej dodatkowej godziny Projektantki Wnętrz to 70,00 zł netto. W zależności od ilości dodatkowych godzin cenę można negocjować.

Mam ofertę - jak z niej skorzystać ?

Skontaktuj się z naszą Projektantką. Po rozmowie i oględzinach zostanie przygotowana oferta w postaci Kosztorysu Budowlanego. Po negocjacjach i akceptacji kosztorysu będzie można z tabeli odczytać ilość bezpłatnych godzin przysługujących Klientowi.

Zadzwoń do Projektantki Wnętrz - Teresy Zygmunt i uzgodnij szczegóły.

Projektowanie wnętrz - Teresa Zygmunt - Remonty PROTeresa Zygmunt

Remonty PRO
tel. 533 073 413
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Sprawdź ilu zadowolonych klientów ma Remonty PROPomogliśmy już wielu klientom szczęśliwie wykończyć domy i zrobić remonty mieszkań .

Niejedna firma skorzystała z naszych usług budowlanych i pracuje solidnie wykończonych biurach.

Sprawdź osobiście - Remonty PRO

Hydraulik - instalacje wod-kan i centralne ogrzewanie

Montaż baterii umywalkowej - podłączenie hydrauliczne

Hydraulik - Instalacje hydrauliczne

Remonty często wiążą się z przebudowami. Remontując łazienkę czy kuchnię często musimy zmienić instalację wodno-kanalizacyjną. Podczas remontu możemy także rozbudować instalacje wodno-kanalizacyjne o dodatkowe punkty np. dla zmywarkę, pralkę, podwieszany wc lub bidet.

 

Podświetlana wanna z hydromasażem

Instalacje wodno-kanalizacyjne - modernizacja i rozbudowa

Podczas remontów zajmujemy się modernizacją oraz rozbudową istniejących instalacji wodno-kanalizacyjnych. Kiedy wykonujemy remont często musimy zrobić nowe podłączenia pod umywalki, bidety, brodziki, wanny, pralki, suszarki, panele prysznicowe, deszczownice, sauny zintegrowane z kabiną prysznicową. Oczywiście wykonujemy także biały montaż czyli instalację wszystkich wymienionych wcześniej elementów.

 

Awaria hydrauliczna, cieknący zawór kulowy

Prace dodatkowe przy instalacjach wodno-kanalizacyjnych

Remonty to nie tylko lekkie prace. Wykonujemy także wszelkie niezbędne prace takie jak przekucia, obmurowania, zabudowy pionów kanalizacyjnych.

Konserwacja, usuwanie awarii

Cieknie zawór? To już przeszłość. Zajmujemy wszelkimi naprawami i usuwaniem awarii. Jeśli masz problemy zadzwoń.

 

Rozdzielacz do centralnego ogrzewania

Centralne ogrzewanie

Wykonujemy instalacje centralnego ogrzewania. Montujemy piece, systemy solarne oraz integrujemy układy centralnego ogrzewania z pompami ciepła. Wykonujemy instalacje w najnowszych technologiach PP, miedź, TC Flex.

Ogrzewanie podłogowe

Jeśli chcesz mieć ciepło w nogi wykonamy dla Ciebie instalację ogrzewania podłogowego. To tanie i praktyczne rozwiązanie.

Usługi montażowe

Prace zabezpieczające (folia malarska, taśma papierowa)

Żaden remont nie może obyć się bez prac zabezpieczających. Polegają ona na zabezpieczeniu wszelkich elementów wyposażania wnętrz przed zniszczeniem lub zabrudzeniem. Nie chcemy aby przeprowadzane przez nas remonty kończyły się koniecznością kolejnego remontu ;)

Transport

Aby ułatwić klientom życie podczas remontu :) posiadamy własny transport, którym możemy przewieźć większość materiałów potrzebnych do remontu a także mebli, gdyby remont wiązał się także z przeprowadzką.

Usługi różne

Remonty są pełne niespodzianek :) Czasami potrzeba zawiesić wieszak, czasami karnisz a czasami zamocować telewizor na ścianie. Nie ważne co będzie potrzebne i jakie remont przyniesie niespodzianki nasza firma Remonty PRO pomoże w miarę możliwości rozwiązać każdy nietypowy problem :)

Naszą generalną zasadą jest to aby podczas remontu do maksimum ułatwić klientowi życie. Dlatego w miarę możliwości staramy się świadczyć wszystkie usługi, które mogę być potrzebne podczas remontu, modernizacji, adaptacji czy aranżacji nowego domu, mieszkania lub biura.

Montaż mebli

Zakupiłeś meble i nie masz czasu ich zmontować. Nie ma problemu :) Zrobimy to za Ciebie. Oczywiście dotyczy to także wieszania szafek kuchennych lub łazienkowych i podłączania sprzętu AGD takiego jak zmywarki, kuchnie, piekarniki, kuchenki mikrofalowe, pralki, suszarki. Jeżeli korzystałeś już wcześniej z naszych usług remontowych na tę usługę możemy zaproponować atrakcyjną ofertę.

Montaż galanterii mieszkaniowej

W każdym mieszkaniu jest wiele różnych drobnych elementów, które trzeba solidnie zamontować. Posiadamy profesjonalny sprzęt, którym bez problemu możemy wywiercić otwory montażowe nawet w najtwardszych gresach, szkle czy kamieniu.

Montaż obrazów, karniszy, wieszaków itp.

Nie straszne jest nam wieszanie obrazów, karniszy i wieszaków. Możemy także zawiesić na specjalnym uchwycie ściennym Twój nowiutki płaski telewizor i zamontować w odpowiednich miejscach głośniki do zestawu kina domowego. Wstawiając nowe drzwi trzeba zamontować nowe klamki i szyldy, czasami trzeba dołożyć gdzieś listwę maskującą, czasami ... i tu można wymienić wieeeleeee ;)

Transport materiałów, sprzętu i przeprowadzki

Robisz remont w nowym mieszkaniu? Chcesz się przeprowadzić ale nie masz dużego samochodu? Chcesz przewieść zakupione materiały lub sprzęt? Jeżeli korzystałeś z naszych usług remontowo-wykończeniowych z chęcią użyczymy Ci naszego samochodu dostawczego.

Elektryk - usługi elektryczne

Elektryk - Instalacje elektryczne

Gdy wykonujemy remont najczęściej nie musimy wymieniać całej instalacji elektrycznej. Wystarczy przeniesienie gniazda lub nowy punkt w instalacji elektrycznej np. lampa nad stołem. Przed przystąpieniem do remontu warto przemyśleć czy nasza instalacja elektryczna spełnia nasze oczekiwania.

Instalacje elektryczne - modernizacja i rozbudowa

Zajmujemy się modernizacją oraz rozbudową istniejących instalacji elektrycznych. Podczas remontu starych budynków potrzebna jest często całkowita wymiana okablowania. Przy mniejszych remontach najczęściej zdarza się, że rozbudowujemy instalację o kilka nowych gniazdek i obwodów oświetleniowych.

Montaż osprzętu elektrycznego i oświetleniowego

Wykonujemy wymiany włączników i gniazd. Montujemy oświetlenie sufitowe, ścienne oraz halogenowe.