Usługi montażowe

Prace zabezpieczające (folia malarska, taśma papierowa)

Żaden remont nie może obyć się bez prac zabezpieczających. Polegają ona na zabezpieczeniu wszelkich elementów wyposażania wnętrz przed zniszczeniem lub zabrudzeniem. Nie chcemy aby przeprowadzane przez nas remonty kończyły się koniecznością kolejnego remontu ;)

Transport

Aby ułatwić klientom życie podczas remontu :) posiadamy własny transport, którym możemy przewieźć większość materiałów potrzebnych do remontu a także mebli, gdyby remont wiązał się także z przeprowadzką.

Usługi różne

Remonty są pełne niespodzianek :) Czasami potrzeba zawiesić wieszak, czasami karnisz a czasami zamocować telewizor na ścianie. Nie ważne co będzie potrzebne i jakie remont przyniesie niespodzianki nasza firma Remonty PRO pomoże w miarę możliwości rozwiązać każdy nietypowy problem :)

Naszą generalną zasadą jest to aby podczas remontu do maksimum ułatwić klientowi życie. Dlatego w miarę możliwości staramy się świadczyć wszystkie usługi, które mogę być potrzebne podczas remontu, modernizacji, adaptacji czy aranżacji nowego domu, mieszkania lub biura.

Montaż mebli

Zakupiłeś meble i nie masz czasu ich zmontować. Nie ma problemu :) Zrobimy to za Ciebie. Oczywiście dotyczy to także wieszania szafek kuchennych lub łazienkowych i podłączania sprzętu AGD takiego jak zmywarki, kuchnie, piekarniki, kuchenki mikrofalowe, pralki, suszarki. Jeżeli korzystałeś już wcześniej z naszych usług remontowych na tę usługę możemy zaproponować atrakcyjną ofertę.

Montaż galanterii mieszkaniowej

W każdym mieszkaniu jest wiele różnych drobnych elementów, które trzeba solidnie zamontować. Posiadamy profesjonalny sprzęt, którym bez problemu możemy wywiercić otwory montażowe nawet w najtwardszych gresach, szkle czy kamieniu.

Montaż obrazów, karniszy, wieszaków itp.

Nie straszne jest nam wieszanie obrazów, karniszy i wieszaków. Możemy także zawiesić na specjalnym uchwycie ściennym Twój nowiutki płaski telewizor i zamontować w odpowiednich miejscach głośniki do zestawu kina domowego. Wstawiając nowe drzwi trzeba zamontować nowe klamki i szyldy, czasami trzeba dołożyć gdzieś listwę maskującą, czasami ... i tu można wymienić wieeeleeee ;)

Transport materiałów, sprzętu i przeprowadzki

Robisz remont w nowym mieszkaniu? Chcesz się przeprowadzić ale nie masz dużego samochodu? Chcesz przewieść zakupione materiały lub sprzęt? Jeżeli korzystałeś z naszych usług remontowo-wykończeniowych z chęcią użyczymy Ci naszego samochodu dostawczego.