Projektowanie wnętrz - aranżacje wnętrz

Usługa remontowa +
nadzór Projektantki Wnętrz (bezpłatnie)

Kto organizuje PROMOCJĘ ?

Organizatorem PROMOCJI jest firma TERK Krzysztof Zygmunt świadcząca swoje profesjonalne usługi budowlane w Warszawie i okolicach. Jesteśmy znani na rynku pod nazwami handlowymi Remonty PRO - remonty-pro.pl (usługi remontowo-wykończeniowe) oraz Artystyczne Wnętrza - artystycznewnetrza.pl (usługi dekoracyjne).

Promocja trwa od 01.08.2011 do odwołania.

Na czym polega PROMOCJA ?

Każda osoba prywatna, firma lub instytucja zlecająca firmie TERK usługę wykończenia lub remontu wnętrz ma prawo bezpłatnie skorzystać z porad, projektów i nadzoru Projektantki Wnętrz - Teresy Zygmunt.

Tabela zamieszczona poniżej przedstawia ilości bezpłatnych godzin Projektantki Wnętrz, które przysługują każdemu klientowi. Ilość godzin zależna jest od wartości netto całego zlecenia.

Wartość zlecenia netto Ilość bezpłatnych godzin
2,5 - 4,9 tys. 1
5,0 - 9,9 tys. 3
10,0 - 19,9 tys. 7
20,0 i więcej tys. 7 + negocjacje

Autorski nadzór nad projektem

Realizacja każdego projektu objęta jest autorskim nadzorem Projektantki. Ilość godzin poświęconych na nadzór nie zmniejsza ilości bezpłatnych godzin przysługujących Klientowi.

To dodatkowy powód dlaczego warto skorzystać z naszej PROMOCJI.

Jakie usługi wchodzą w zakres PROMOCJI ?

PROMOCJĄ objęte są wszystkie usługi projektowe świadczone przez naszą firmę. W szczególności dotyczy to usług wymienionych poniżej.

  • profesjonalny dobór kolorów (sczytywanie kolorów specjalistycznym skanerem)
  • pomoc w doborze mebli, oświetlenia, zasłon i firan, płytek ściennych i podłogowych, parkietów i paneli oraz innych dowolnych elementów wyposażenia wnętrz
  • wizualizacje 3D - uproszczone
  • wizualizacje 3D z renderingiem (fotorealistyczne projekty zdjęć)
  • aranżacje architektoniczne wnętrz (przesunięcia lub wyburzenia ścian, projekty ozdobnych zabudów)
  • projekty techniczne i aranżacyjne (koncepcyjne) łazienek, kuchni, sypialni, itp.
  • projekty funkcjonalne wnętrz np. rozmieszczenie gniazd prądowych, rozmieszczenie oświetlenia i miejsc łączników, wyznaczenie ciągów komunikacyjnych i ergonomii pomieszczeń
  • pomoc w organizacji prac remontowych (logistyka)
  • wyjazdy do sklepów na oględziny i wybór elementów wyposażenia wnętrz

W sytuacji, kiedy ilość bezpłatnych godzin jest za mała do wykonania wszystkich usług projektowych, które chciałby zamówić klient, dodatkowe godziny można dokupić. PROMOCYJNY koszt każdej dodatkowej godziny Projektantki Wnętrz to 70,00 zł netto. W zależności od ilości dodatkowych godzin cenę można negocjować.

Mam ofertę - jak z niej skorzystać ?

Skontaktuj się z naszą Projektantką. Po rozmowie i oględzinach zostanie przygotowana oferta w postaci Kosztorysu Budowlanego. Po negocjacjach i akceptacji kosztorysu będzie można z tabeli odczytać ilość bezpłatnych godzin przysługujących Klientowi.

Zadzwoń do Projektantki Wnętrz - Teresy Zygmunt i uzgodnij szczegóły.

Projektowanie wnętrz - Teresa Zygmunt - Remonty PROTeresa Zygmunt

Remonty PRO
tel. 533 073 413
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Sprawdź ilu zadowolonych klientów ma Remonty PROPomogliśmy już wielu klientom szczęśliwie wykończyć domy i zrobić remonty mieszkań .

Niejedna firma skorzystała z naszych usług budowlanych i pracuje solidnie wykończonych biurach.

Sprawdź osobiście - Remonty PRO