Ścianki działowe (szkieletowe) z płyty gips-karton

Ścianka działowa łukowa z płyty gips-karton

Ścianki działowe

Ścianki działowe z płyt gips kraton są najszybszym rozwiązaniem podczas wykonywania remontu, jeżeli chcemy podzielić naszą przestrzeń mieszkalną lub biurową.

Ściany działowe o lekkiej konstrukcji szkieletowej dają nieograniczone możliwości jeżeli chodzi o kształty. Najczęściej remonty zaczynamy właśnie od tej usługi.

Wykonujemy wszelkie rodzaje ścianek działowych w konstrukcji lekkiej z płyt karton-gips, także o podwyższonej ognioodporności.

Ścianki działowe specjalne

Technologia wykonywania ścianek działowych z płyt gips-karton daje nieograniczone możliwości.

Możemy wykonać ścianki o liniach prostych ale i o nieregularnych kształtach. Najtrudniejsze do wykonania są ściany o profilu łukowym. Wymagają dużego doświadczenia i dokładności przy ostatecznym wygładzaniu. Oczywiście w naszej ofercie są także takie ścianki.

Drzwi przesuwne w ścianach działowych

Masz mało miejsca w korytarzu? Otwieranie drzwi mogłoby spowodować kolizję. Idealnym rozwiązaniem jest montaż drzwi przesuwnych wewnątrz ścianki działowej. Umożliwia to specjalna metalowa kaseta montowana do profili konstrukcyjnych. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy bez problemu zachować standardową grubość ściany działowej czyli 12,5 cm.

Suche tynki gipsowe

Nie masz czasu podczas remontu aby czekać tygodniami na wyschnięcie tradycyjnych tynków? Najszybsza metoda na wykonanie tynków podczas remontu to suche tynki gipsowe. Na następny dzień po szpachlowaniu można je malować.

Suchy tynk występuje w dwóch odmianach. W pierwszej metodzie płyty gipsowe są klejone do ściany na specjalny klej gipsowy. Druga metoda polega na przykręceniu płyt gipsowych do konstrukcji stalowej. Nasza firma wykonuje suche tynki gipsowe w obu technologiach.

 

Skorzystaj z naszego doświadczenia

Skontaktuj się z naszym kosztorysantem i umów się na wycenę. Zadzwoń lub napisz maila.

 

Więcej informacji o ściankach działowych znajdziesz wykorzystując zwroty: ścianki działowe, ściany szkieletowe, ścianki z płyt gips-karton, ściany g-k, ściany działowe, ściany ługkowe